Przejdź do treści

Dział Techniczny

DZIAŁ TECHNICZNY BRUK-BET PV

 

WSPARCIE TECHNICZNE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Dział Techniczny Bruk-Bet PV tworzą eksperci, którzy posiadają nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną wiedzę z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła czy elektromobilności. Potwierdzają to liczne certyfikaty akredytowane przez globalnych producentów rozwiązań z sektora OZE, takich jak HUAWEI czy FRONIUS.
Ponadto nasi pracownicy chętnie udzielają wskazówek i pomagają na każdym etapie projektowania instalacji fotowoltaicznej, począwszy od wsparcia przy doborze poszczególnych elementów, przez konfigurację, aż po pomoc przy zgłoszeniach reklamacyjnych.

Dział Techniczny Bruk-Bet PV stale angażuje się w edukowanie firm instalatorskich, czy to za pośrednictwem Polskiej Akademii Fotowoltaicznej, eksperckiego kanału PV SPEC na YouTubie, czy podczas indywidulanych szkoleń dla naszych firm partnerskich.

W ramach działań Wsparcia Technicznego BBPV, utworzona została również specjalna grupa na Facebooku, która stała się przestrzenią do wzajemnej wymiany doświadczeń w technicznym aspekcie działania i instalacji urządzeń fotowoltaicznych. Celem Grupy jest szerzenie dobrych praktyk w dobie dynamicznego wzrostu liczb firm instalatorskich, zapewniając rzetelne źródło informacji.

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy - Dział Techniczny